Rīga Klīversala

River Breeze

River Breeze Residence ir pazīstama un atzīta ar savu unikālo izskatu un nevainojamu kvalitāti. Rezidences apaļā forma ļauj noķert tik daudz saules gaismas, cik vien iespējams. Ēka ir projektēta tā, lai maksimāli atvērtu dzīvojamo telpu pretī izcilam panorāmas skatam, kas paveras pa visu ēkas perimetru: Vecrīga, Daugava, Āgenskalna līcis un Klīversala.

Zaļumu ieskauta majestātiskā ēka atrodas Kliversalas vēsturiskās pussalas pašā galā, blakus skaistajai Daugavai.

Ļaujiet upes plūdumam attīrīt jūsu prātu un dabas tuvumam padarīt jūsu dvēseli gaišāku! Skatieties pilsētas kņadā pāri Daugavai, no sava dzīvokļa loga, baudot glāzi labākā vīna vai tasi jūsu iecienītākās tējas.

River Breeze Residence projektā ir 47 dzīvokļi ar plašām izvēles iespējām dažādām vajadzībām un vēlmēm. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pabeigtu apdari, kurā izmantoti mūsdienīgi materiāli no Itālijas un Vācijas ražotāju jaunākajām kolekcijām. Mikroklimata uzturēšanai katrā dzīvoklī ierīkota moderna ventilācijas sistēma un gaisa kondicionēšanas iekārtas, kuras saimnieks varēs regulēt pēc savām vēlmēm. Iedzīvotāju ērtībām ēkas pagrabstāvā ir pieejamas privātas noliktavas telpas, kā arī divu līmeņu pazemes autostāvvieta.

Šo apartamentu iekšējās apdares materiāli izvēlēti pie pasaules klases ražotājiem ar ilgstošu pieredzi un spēju nodrošināt nevainojamu kvalitāti un ilgmūžīgu dizainu.

Projekta teritorija ir apzaļumota un labiekārtota, ir aprīkots bērnu rotaļu laukums un laivu piestātne. Blakus esošajā viesnīcā iedzīvotāji var baudīt SPA un ūdens procedūras, kā arī aktīvi iesaistīties sporta un jogas nodarbībās blakus esošajā sporta klubā.